Dyskusyjo używacza:Mohyła~szlwiki: Porōwnanie wersyji

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Nazwa Twojego konta zostanie zmieniona
(→‎Interwiki: nowo tajla)
(Nazwa Twojego konta zostanie zmieniona)
 
Wjelge dźynki za twoje edycyje we dodawańu interwiki. To je fest potřebno robota. Pyrsk! :) '''[[Użytkownik:Timpul|Timpul]]''' <small>[[Dyskusja użytkownika:Timpul|godka]]</small> 11:42, 12 śyr 2008 (UTC)
 
== Nazwa Twojego konta zostanie zmieniona ==
 
<div class="plainlinks mw-content-ltr" lang="pl" dir="ltr">
 
Szanowny użytkowniku!
 
Zespół programistów Fundacji Wikimedia zmienia sposób funkcjonowania kont użytkowników. Jest to jeden z etapów prac nad udostępnieniem naszym użytkownikom nowych i ulepszonych narzędzi, takich jak powiadomienia na wielu wiki. Te zmiany spowodują, że będziesz posługiwał się identyczną nazwą konta we wszystkich projektach. Pozwoli to na udostępnienie nowych funkcji, ułatwiających edytowanie i dyskutowanie, a narzędziom udostępni bardziej elastyczne uprawnienia użytkowników. Jednym z efektów ubocznych tych zmian jest to, że nazwy użytkowników muszą być unikatowe we wszystkich 900 projektach. Szczegóły znajdziesz na stronie [[m:Special:MyLanguage/Single User Login finalisation announcement|ogłoszenia]].
 
Niestety Twoje konto ma taką samą nazwę jak konto Mohyła. Aby zapewnić wam obu możliwość korzystania w przyszłości z projektów Fundacji Wikimedia, zmienimy Twoją nazwę użytkownika na Mohyła~szlwiki. Zmiana nazwy nastąpi w kwietniu 2015, podobnie jak innych kont, które obecnie używają takich samych nazw. Jeżeli sądzisz, że być może posiadasz wszystkie konta z tą nazwą, a ta wiadomość jest błędna, odwiedź proszę [[Special:MergeAccount|Specjalna:Łączenie_kont]] w celu sprawdzenia i połączenia wszystkich twoich kont; w przeciwnym razie ich nazwy zostaną zmienione.
 
Twoje konto będzie działać tak jak dotychczas - historia wszystkich Twoich edycji nie ulegnie zmianie, jednak będziesz musiał/musiała korzystać z nowej nazwy użytkownika przy logowaniu. Jeśli nie podoba Ci się ta nowa nazwa, możesz poprosić o jej ponowną zmianę. [[Special:GlobalRenameRequest|Prośba o zmianę nazwy użytkownika
]].
 
Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
 
Yours,<br />[[m:User:Keegan (WMF)|Keegan Peterzell]]<br />Community Liaison, Wikimedia Foundation
</div> 09:28, 20 mar 2015 (CET)
<!-- SUL finalisation notification -->

Myni nawigacyje