Plik:Logo Fußball-Weltmeisterschaft 2018.svg

Ze Wikipedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Pjyrwy wymjor(Plik SVG, nůminalńe 512 × 108 pixelůw, rozmior plika: 4 KB)

Tyn plik śe nałoźi na Wikimedia Commons a idzie go użyć we inkszych projektach. Niżyj sům informacyje ze zajty popisu tygo pliku.

Popis

Uopis
English: Logo of the 2018 FIFA World Cup.
Español: Logo de la Copa Mundial de Fútbol de 2018.
Data
Zdrzůdło derived from https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Fifa_World_Cup_Russia_2018_logo.png; minimal edits
Aůtor Fédération Internationale de Football Association
Pozwolyńe
(Ponowne wykorzystańy tygo plika)
Public domain
Ta grafika, lub tekst w niej zawarty, składa się tylko z prostych geometrycznych kształtów i tekstu. Nie spełnia więc wymogu oryginalności, niezbędnego do bycia chronionym przez prawo autorskie, i dlatego znajduje się w domenie publicznej. Chociaż nie obejmują jej restrykcje prawa autorskiego, nadal może być obiektem innych ograniczeń. Zobacz też WP:PD#Fonts lub Dyskusja szablonu:PD-textlogo, aby uzyskać więcej informacji (strony te są w języku angielskim).
Trademarked
Praca ta zawiera materiał, który może być obiektem prawa dotyczącego znaków towarowych na terenie jednej lub kilku jurysdykcji. Przed użyciem tej pracy proszę się upewnić, czy masz prawo do użycia jej w zamierzonym przez Ciebie celu i w zamierzonych warunkach. Na Tobie spoczywa obowiązek upewnienia się czy nie naruszysz prawa do znaków towarowych należącego do osób trzecich. Zobacz też nasze ogólne zrzeczenie się odpowiedzialności. Użycie tego znaku towarowego nie oznacza, że właściciel Wikimedii Commons lub Fundacji Wikimedii na to zezwolił ani vice versa.
Ten szablon nie wskazuje stanu prawnego pliku. Standardowy szablon licencji jest nadal wymagany. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę Commons:Licencja.

Gyszichta pliku

Klikńij na datum/cas, coby uwidzieć, jak plik w tyn czas wypadoł.

Datum a czasMińiwersyjoWymjyryUżywŏczKomyntorz
aktualny12:46, 25 mŏj 2018Mińiwersyje 12:46, 25 mŏj 2018512 × 108 (4 KB)Abu-DunFixed quality, source: http://resources.fifa.com/mm/document/tournament/competition/02/66/71/62/2018fwc_matchschedule_13072015_nopattern_neutral.pdf
14:07, 21 sty 2018Mińiwersyje 14:07, 21 sty 2018912 × 193 (127 KB)AbloderUser created page with UploadWizard

Tako zajta linkuje do tygo plika:

Globalne wykorzystańy plika

Tyn plik je wykorzystywany tyż we inkszych projektach wiki:

Pokaż listę globalnego wykorzystania tego pliku.

Metadane