Dyskusyjo używacza:LUCPOL

Ze Wikipedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Witej we ślůnskij Wikipedyji. Žech chćou ino pedźeć, aže třa užywać ślůnskij tastaturki ;) Jeli moš průblymy a ńy poradźiš znaleźć jei, růb proša jak jo, a škryflej najsampjyrw we Wordźe (wstaw->symbol->pošukej symbolůw ślůnskich a uokryśl lo ńich skrůty tastaturowe), a potym wćepuj sam ;) Pozdrowjyńa Timpul godka 13:46, 27 moj 2008 (UTC)

Přećepywańe artikli[edytuj zdrzōdło]

Witej.

Přećepywańe artikli zauůnčo śe po 4 dńach uod regrungu. Ńic na to ńy poradza. Pyrsk! Lajsikonik 14:16, 27 moj 2008 (UTC)

Odpowiedź na prośbę o odblokowanie konta[edytuj zdrzōdło]

Witaj

Nie masz prawa jednoosobowo blokować procedury w taki sposób w jaki to zrobiłeś (ogłaszając, że głosowanie jest wstrzymane). Podałem zasadę na której oparłem rewert (Wikipedia nie jest biurokracją). Twoje zarzuty odnosiły/odnoszą się do nieistniejących, nieaktualnych już zasad, które były użyte gdy Śląskiej Wikipedii jeszcze nie było. To, że kształtujący się konsensus nie został zapisany, jest stawianiem wymogu biurokratyzacji procedur, zbędnej i szkodliwej, a w tej formie w jakiej to zrobiłeś jest trollingiem, gdyż podałem co powinieneś zrobić: samemu zapisać istniejący konsensus lub go zanegować - ale jego stan aktualny, a nie historyczny regulamin PUA. Twój merytoryczny wkład w projekt szl.wiki jest znikomy, o wiele większe osiągnięcia masz na polu dyskutanctwa i trollowania. Wynika to być może także z tego, że śląskiego nie znasz (dlatego też piszę to po polsku). Nie uważam za celowe bawienie się z Tobą z 26 blokad, wolę to załatwić raz a porządnie. Nie mamy KA, możesz zatem poprosić kogoś o mediację (ja zdjęcia blokady odmówiłem, więc masz prawo) lub odwołać się do Jimbo Walesa.

Lajsikonik 14:09, 15 lip 2008 (UTC)