Dyskusyjo używacza:Lajsikonik

Ze Wikipedia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum godek: moj 2008Dyskusja użytkownika:Lajsikonik/archiwům 2Dyskusyjo używacza:Lajsikonik/Archiw3


Re:[Edytuj zdrzōdło]

Piszã do Ciebie, bo żeś je adminym i wiysz nŏjlepij co a jak. Mie sie rozchodzi ino ô to, że jak ftoś pisze artikel dobrze uzdrzōdłowiōny, to mogã nad nim siedzieć i trzi dni, coby zrobić korektã, ale jak sie kopiyruje i wklejŏ po jednym zdaniu z błyndym piytnŏście razy, to niyskorzij inksze ludzie prziłażōm i myślōm, że tak mŏ być. Jak idzie ô przeciepowanie, to jedyn artikel żech przeciep i chciołch go zmiynić na ślabikŏrz (zmiyniōm ino te, co majōm muster 'ort'), ale było ćwierć na czwŏrtõ w nocy, toch poszoł spać. ;) To jak mōm robić? Mogã robić przekerowanie ze ślabikorzowyj pisowni na ôryginalnõ adresã? --Uostofchuodnego (dyskusyjo) 13:18, 10 siy 2016 (CEST)

No to przecã i wieś, i ChLR były we tym czeskim zapisie. :D Jŏ tykōm ino artikli, co sōm we kategoryji Artikle kere trza sprawdzić w poprawnośći zapisowańo, a ône wszyjske używajōm czeskich liter. Steuera niy tykōm nic. --Uostofchuodnego (dyskusyjo) 13:55, 10 siy 2016 (CEST)

Czyrwjůne linki na przodńij zajće[Edytuj zdrzōdło]

Pyrsk, ńy wydowo Ći śe tyż, aże te czyrwjůne linki na przodńij zajće felerńe wyglůndajům? Krol111 kontakt 15:59, 7 lis 2016 (CET)

Drugo sprawa [1] Krol111 kontakt 16:20, 7 lis 2016 (CET)

Wikipedia articles should be based on reliable, published sources[Edytuj zdrzōdło]

Xx236 (dyskusyjo) 07:55, 19 kwi 2017 (CEST)

Thank you[Edytuj zdrzōdło]

Wiklesia.jpg
Thankyou very much Mr. Lajsikonik for your brilliant translation help!
I am exceptionally Grateful. The Silesian language looks really nice.
May you be blessed!
Yours Sincerely, --DaveZ123 (dyskusyjo) 09:37, 2 wrz 2017 (CEST)

Wyrůżńůny artikel na przodńij zajće[Edytuj zdrzōdło]

Tyn Wyrůżńůny artikel na przodńij zajće trzeja gibko půmjyńić. Tam je feler na felerze i gańba je to kajś pokazować. Propůnuja wrůćić do strzigi. ◄Ozi► a uůnygo godka 19:53, 4 lut 2018 (CET) PS Ja, wrůćůł żech sam. :)

  • A jeszcze śe myśla, że mogymy wyćepać z wjyrchu ta informacyjo uo możebnośći pisańo we (tfu!) ślabikorzowym szrajbůnku. ◄Ozi► a uůnygo godka